Ramiona do głuszenia zwierząt

Ramiona przeznaczone są do głuszenia zwierząt metodą oszałamiania elektrycznego z przyłożeniem elektrod do głowy. Wykonane są ze stali nierdzewnej, co zapewnia im trwałą i pewną konstrukcję. Ramiona głuszące są skonstruowane tak, aby obsługujący mógł nimi swobodnie manewrować. Skuteczny przepływ prądu jest możliwy dzięki ostrym, stalowym elektrodom umieszczonym na końcach kleszczy.

Przewód prosty lub spiralny umożliwia swobodną obsługę, a gumowe rękojeści pewny chwyt. Dodatkową zaletą przewodu spiralnego jest odporność na załamania i uszkodzenia mechaniczne.

Przy użyciu ramion pneumatycznych stała siła docisku powoduje stabilizację parametrów głuszenia w dużym stopniu eliminując wysiłek obsługującego. Pneumatyczny docisk elektrod zwiększa skuteczność działania urządzenia. Po założeniu elektrod na głowę zwierzęcia użytkownik naciska włącznik sterowania pneumatycznego, elektrody zaciskają się i odbywa się proces głuszenia, po zwolnieniu sterownika ramiona powracają do stanu wyjściowego. Do stanowiska pracy z ramionami pneumatycznymi musi być doprowadzone sprężone powietrze.

Ramiona z III elektrodą

Krótkie kleszcze najlepiej sprawdzą się kiedy możliwość ich założenia na głowie świni jest od góry.

Proces głuszenia w takim wypadku wymaga zastosowania balansera , dzięki któremu opuszczanie i podciąganie kleszczy odbywa się bez użycia siły

kleszcze do głuszenia zwierząt

M0065/7

kleszcze do głuszenia zwierząt-M0065_D_2

M0065/D/7

Długie kleszcze sprawdzą się w zakładach , gdzie podczas procesu uboju dostęp do głowy świni jest od przodu klatki, zwłaszcza w większych klatkach, gdzie świnia ma tendencje do cofania się.

Ramiona do głuszenia królików

kleszcze do głuszenia królików

Zapraszamy do kontaktu

Mail: koma@koma.zgora.pl
Tel: 789 346 889 / +48 683273307 w. 2

Malwina Konwińska

Dział Sprzedaży

Mail: [email protected]
Tel: 510 817 177  /  +48 683273307 wew. 1

Marcin Czajczyński

Dział Sprzedaży

Mail: [email protected]
Tel: +48 683273307 wew. 6

Aleksandra Knott

Dział Sprzedaży

certyfikat jakości iso 9001

Certyfikacja ISO 9001:2015
System Zarządzania Jakością mobilizuje nas do ciągłego doskonalenia naszych produktów i usług. Poziom zadowolenia klientów jest dla nas priorytetem, dlatego staramy się dostarczać im produkty spełniające ich oczekiwania i dostosowane do ich potrzeb.

30 lat doświadczenia

30 lat doświadczenia
Przez tak długi okres czasu zadbaliśmy o to, aby nasze produkty cechowała trwałość, jakość, nowoczesność i estetyka.

certyfikat jakości iso 14001

Certyfikat ISO 14001:2015
Jesteśmy świadomi ograniczeń środowiskowych związanych z naszą działalnością i zobowiązujemy się do racjonalnego wykorzystania zasobów naturalnych naszej planety.

logo koma białe

PPUH KOMA SP. Z O.O.

PRODUCENT PALNIKÓW GAZOWYCH

I URZĄDZEŃ DLA PRZEMYSŁU MIĘSNEGO

Słone, ul. Księżycowa 38,
66-008 Świdnica
 +48 683 273 307
ue baner

 

newsletter

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera 
Korzystaj z sezonowych obniżek i promocji