Szanowni Klienci, Partnerzy i Przyjaciele Firmy,

W tym roku wzięliśmy udział w jednym z programów prewencyjnych pod hasłem „ Efektywne zarządzanie ryzykiem zawodowym” organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy w Zielonej Górze.

Nasza firma została wyróżniona podczas uroczystości podsumowania projektów prewencyjno-promocyjnych realizowanych przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Zielonej Górze.

Udział w programie nie tylko umożliwił nam identyfikację kluczowych obszarów ryzyka, ale również dostarczył cennych narzędzi i strategii, które już teraz integrujemy w naszą codzienną działalność.

 Bezpieczeństwo naszych pracowników jest istotnym elementem naszej działalności. Cieszymy się, że wysiłek i zaangażowanie osób odpowiadających za bezpieczeństwo w naszej firmie został doceniony.  Codzienne doskonalenie praktyk zarządzania ryzykiem zawodowym, implementacja nowych standardów bezpieczeństwa, ciągłe doskonalenie w tym zakresie stwarza bezpieczne i przyjazne warunki pracy.

W 2018 roku byliśmy Laureatem konkursu Laur Bezpieczeństwa. W 2021 zostaliśmy wpisani na listę firm z certyfikatem „ Bezpieczna firma”. Natomiast tegoroczne wyróżnienie potwierdza, że odpowiedzialnie prowadzimy naszą działalność ze szczególnych uwzględnieniem bezpiecznych warunków pracy.

https://zielonagora.pip.gov.pl/aktualnosci/laury-dla-lubuskich-pracodawcow-i-spolecznych-inspektorow-pracy