[rev_slider_vc alias=”Opus-rev-display”]

PPUH KOMA SP. Z O. O. – PRODUCENT PALNIKÓW I AKCESORIÓW DEKARSKICH

Szanowni Państwo ,

Od ponad 25 lat  zajmujemy się produkcją palników i akcesoriów dekarskich . Nasze palniki mają wszechstronne zastosowanie. Wykorzystywane są nie tylko w  budownictwie do układania pap termozgrzewalnych (dachy, tarasy, mosty itd.), ale także do wszelkich prac , gdzie potrzebna jest energia cieplna np. w sadownictwie,  ogrodnictwie .

Wieloletnie doświadczenie, fachowość pracowników, trwałość, jakość i estetyka naszych wyrobów, produkowanych w oparciu o własne technologie i projekty została zauważona i doceniona  przez specjalistów zarówno z branży budowlanej jak i innych.

Chcąc być liderem  postawiliśmy na innowacyjność.  Staramy się wprowadzać kolejne produkty , które są odpowiedzią na potrzeby klientów. Stawiamy ogromny nacisk na ciągłe udoskonalanie, wprowadzanie nowych rozwiązań , które jednocześnie mają w znacznym stopniu podnieść zarówno komfort jak i bezpieczeństwo pracy.

Ponad 25 lat doświadczenia

 

Przez tak długi okres czasu, sprawiliśmy że nasze produkty charakteryzują się trwałością, jakością, nowoczesnością oraz estetyką.

Certyfikat ISO 9001:2000

 

System Zarządzania Jakością jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów.

Liczne wyróżnienia

 

Nasza firma zyskała uznanie środowiska dekarskiego, czego dowodem są liczne wyróżnienia oraz rekomendacje.

Aktualności

 
 • Rozbudowa przedsiębiorstwa KOMA

  Rozbudowa przedsiębiorstwa KOMA

  13 października 2020

  Z dużym zadowoleniem informujemy Państwa, iż z końcem sierpnia 2020 r. podpisaliśmy z Instytucją Zarządzającą Regionalnym Programem Operacyjnym – Lubuskie 2020 umowę o dofinansowanie projektu „Poprawa konkurencyjności KOMA sp. z o. o. poprzez wprowadzenie do oferty nowych produktów w efekcie wdrożenia wyników prac B+R”

  Wartość projektu wynosi 10 462 812,95 PLN, a dofinansowanie z UE 3 022 522,23 PLN.

  Przedmiotem …

  Read more →

 • LAUR BEZPIECZEŃSTWA 2019

  LAUR BEZPIECZEŃSTWA 2019

  8 grudnia 2019

  Nasza firma otrzymała LAUR BEZPIECZEŃSTWA za rok 2019. Jest to nagroda przyznawana za aktywną działalność w organizowaniu bezpiecznego i przyjaznego pracownikowi miejsca pracy.…

  Read more →

 • KOMA na BYGG REIS DEG 2019

  KOMA na BYGG REIS DEG 2019

  13 września 2019

  BYGG REIS DEG 2019
  Norway Trade Fairs
  Messeveien 8, 2004 Lillestrøm

  Read more →