O NAS

 

Firma KOMA Sp. z o. o. została założona w 1989 roku. Od początku działalności zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu mięsnego oraz palników i akcesoriów dekarskich. Wieloletnie doświadczenie w zakresie obróbki metali umożliwiło wypracowanie standardów jakościowych pozwalających konkurować z najlepszymi specjalistycznymi produktami w tej branży. Obecnie KOMA jest największym producentem tego typu produktów w Polsce a coraz większy udział sprzedaży poza granicami kraju powoduje, że firma prężnie się rozwija i staje się rozpoznawalna zarówno w krajach Unii Europejskiej, jak i na rynkach wschodnich takich jak Ukraina, Rosja, Kazachstan, Gruzja.

Na podstawie badań własnych oraz dzięki sugestiom Klientów, nieustannie doskonalimy nasze produkty. Obecnie nasza oferta zawiera nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenia do głuszenia zwierząt a także wysokiej jakości, rekomendowane przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy palniki i akcesoria dekarskie. Obok licznie zdobytych nagród i wyróżnień, system zarządzania jakością ISO 9001:2015 jest kolejnym krokiem do potwierdzenia wysokiej jakości produkowanych towarów a także do kreowania i promowania zaufania do firmy i marki.

Złoty Młotek Dekarski

Złoty Młotek Dekarski

W dniu 13.03.2014 prezes firmy Koma – Zygmunt Stefek otrzymał z rąk Prezydenta Światowej Federacji Dekarskiej IFD Michała Olszewskiego oraz Prezesa Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy Bogdana Kalinowskiego Złoty Młotek Dekarski. Jest to najwyższa nagroda przyznawana firmom raz w roku, za współpracę i zaangażowanie w działania PSD oraz pomoc w szkoleniach dekarzy. Firma PPUH Koma Sp. z o.o. otrzymała to szczególne wyróżnienie za oferowanie najwyższej jakości produktów oraz działania na rzecz całej branży dekarskiej, które przyczyniają się do wzrostu znaczenia zawodu dekarza i jego prestiżu w Polsce.

CO NAS WYRÓŻNIA?

 

Pasja

Nasza praca jest naszą pasją , dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem. W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych produktów i efektywność działania.

Jakość

Szczególną wagę przywiązujemy do jakości naszych produktów. Ponad 25-letnie doświadczenie , które zdobywaliśmy na przestrzeni lat- pozwala nam produkować urządzenia zaawansowane technologicznie, spełniające najwyższe standardy jakościowe.

Indywidualne podejście

Każde zamówieni traktujemy indywidualnie, z dbałością analizujemy potrzeby klienta i staramy się w jak najlepszy sposób spełnić jego oczekiwania. Bardzo ważny jest dla nas dialog z klientem , jego sugestie i oczekiwania.

Otwartość i elastyczność

Nie boimy się realizacji trudnych zleceń według indywidualnych projektów.

Odpowiedzialność

Jesteśmy odpowiedzialni i zdyscyplinowani, dotrzymujemy złożonych obietnic i przestrzegamy terminów.

Dynamika i szybkość działania

Jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się. Nie tworzymy sztywnych procedur działania i zbędnej biurokracji. Dzięki temu działamy szybko i skutecznie.

Środowisko

Zdajemy sobie sprawę z ograniczeń środowiskowych związanych z naszą działalnością i zobowiązujemy się do racjonalnego wykorzystywania zasobów naturalnych Ziemi, ograniczania i kontrolowania negatywnego wpływu na środowisko i promowania recyklingu odpadów. Takie zaangażowanie na rzecz środowiska zobowiązuje nas do wdrażania środków kontroli, w taki sposób aby niwelować ewentualną szkodliwość naszej działalności na środowisko.

Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Jako firma troszczymy się o dobro ludzi i społeczności. Prowadzimy swoją działalność w sposób uczciwy i etyczny. Przestrzegamy i popieramy przepisy ustawowe i wykonawcze. Firma PPUH Koma Sp. z o.o. oczekuje również od wszystkich swoich pośrednich i bezpośrednich dostawców gwarancji, że ich działalność odbywa się zgodnie z prawem i poszanowaniem ochrony środowiska naturalnego. Kooperanci są ankietowani w celu weryfikacji przestrzegania założeń niniejszej polityki. Kierownictwo PPUH Koma Sp. z o.o. deklaruje osobiste zaangażowanie w realizację powyższej Polityki jako elementu strategii Firmy.

Certyfikaty i wyróżnienia

ISO 9001
ISO 9001
ISO 14001

WK-10_01
Solidna
firma 2011

WK-10_01
Rekomendacja PSD

WK-10_01
Polityka
Zintegrowanego Systemu Zarządzania

WK-10_01
Salon
Dekarski
2011

cert_ccr_01_small
CCR

KONTAKT

ul. Kukułcza 1 Wilkanowo k/Zielonej Góry 66-008 Świdnica POLSKA

+48 68 327 33 07

sprzedaz@koma.zgora.pl

FAX: +48 68 329 91 13