Szanowni Państwo,

 

Od początku powstania naszej firmy zajmujemy się produkcją urządzeń do handlu mięsem. Po raz pierwszy rozpoczęliśmy produkcję oszałamiających urządzeń w 1990 roku.

Pierwsze modele oznaczone symbolem STZ, a później STZ 2 trafiły do znacznej liczby ubojni w Polsce. Pierwsze konstrukcje, choć nieskomplikowane, działały bardzo dobrze. Składały się tylko z transformatora redukującego napięcie. Na przestrzeni lat, wraz ze zmieniającym się prawodawstwem w Polsce i późniejszymi dyrektywami unijnymi, które wyznaczają nową jakość, musieliśmy dostosowywać naszą produkcję do nowych wymagań. Wprowadziliśmy nowe modele naszych urządzeń takie jak STZ 3, STZ 4 i STZ 5.

Nasze najnowsze modele są znacznie bardziej złożone i w niczym nie przypominają pierwszych. Współpraca wykwalifikowanych elektryków, informatyków, wieloletnie doświadczenie oraz własne technologie i projekty pozwoliły na wprowadzenie na rynek naszego najnowszego modelu STZ 6. STZ 6 to nowoczesny, zaawansowany technologicznie rejestrator z wbudowanym rejestratorem DVR i kartą pamięci oszałamiające urządzenie. Urządzenie przeznaczone jest nie tylko do ogłuszania świń, ale także drobiu, bydła, królików i owiec.

Obecnie nasze produkty dystrybuowane są nie tylko w Polsce, ale także na terenie Unii Europejskiej, Kazachstanu, Rosji i Gruzji. Nasze urządzenie jest zgodne z Rozporządzeniem Rady (WE) nr 1099/2009.

Slide URZĄDZENIA DO
GŁUSZENIA ZWIERZĄT
Metodą pozwalającą na głuszenie w sposób humanitarny,
efektywny oraz zapewniający bezpieczeństwo pracujących przy tym osób,
jest głuszenie za pomocą urządzenia STZ 6.

30 lat doświadczenia

Przez tak długi okres czasu, sprawiliśmy że nasze produkty charakteryzują się trwałością, jakością, nowoczesnością oraz estetyką.

Certyfikat ISO 14001:2015

Zdajemy sobie sprawę z ograniczeń środowiskowych związanych z naszą działalnością i zobowiązujemy się do racjonalnego wykorzystywania zasobów naturalnych naszej planety.

Certyfikat ISO 9001:2015

System Zarządzania Jakością mobilizuje nas do ciągłego doskonalenia naszych produktów i usług. Poziom zadowolenia klientów jest dla nas priorytetem, zatem staramy się dostarczać im produkty spełniające ich oczekiwania i dopasowane do ich potrzeb.

Liczne wyróżnienia

Nasza firma zyskała uznanie środowiska dekarskiego, czego dowodem są liczne wyróżnienia oraz rekomendacje.

Interaktywny katalog online

Sprawdź naszą ofertę urządzeń do głuszenia zwierząt.

Aktualności

Z ogromną dumą i radością  informujemy o otrzymanym Wyróżnieniu przyznanym naszej firmie w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2022. Cieszymy się , że …

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że w drugiej połowie 2021 roku zakończyliśmy budowę nowej siedziby naszej firmy.  Inwestycja  została zrealizowana przez firmę …

Pozyskanie środków unijnych pozwoliło firmie KOMA sp. z o.o. na wdrożenie do produkcji nowoczesnego urządzenia do głuszenia zwierząt STZ 7, które będzie produkowane w nowowybudowanym …