Szanowni Państwo!


Przypominamy, że od 2019 roku nie naprawiamy urządzeń STZ-5 z powodu braku części zamiennych. Przeglądy STZ-5 posiadających rejestrator będą wykonywane wyłącznie do końca 2020 roku. Od 2021 roku całkowicie zaprzestajemy wykonywania przeglądów urządzeń STZ-5.

Jedynym urządzeniem spełniającym aktualne wymogi Rozporządzenia Rady (WE) nr 1099/2009 jest STZ-6 z rejestratorem parametrów głuszenia.

W celu otrzymania oferty prosimy o kontakt.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej aplikacji KOMA: INSTRUKTAŻ DO APLIKACJI

Szanowni Państwo,

Urządzenia, które produkujemy od początku naszej działalności to urządzenia do głuszenia zwierząt. Produkcję zasilaczy o nazwie STZ rozpoczęliśmy w 1990 roku. Pierwsze modele oznaczane symbolem STZ a później STZ 2 trafiły do znaczącej części zakładów ubojowych w całym  kraju. Pierwsze konstrukcje, choć nieskomplikowane, dobrze sprawdzały się podczas pracy w ubojniach. Składały się one jedynie z transformatora redukującego napięcie prądu. Na przestrzeni lat, wraz ze zmieniającymi się przepisami w Polsce i późniejszymi dyrektywami unijnymi, wyznaczającymi nową jakość, musieliśmy dostosować naszą produkcję do nowych wymogów . Stopniowo wprowadzane zmiany technologiczne zapoczątkowały nowe typy urządzeń: STZ 3, STZ 4, STZ 5. Nasze najnowsze urządzenia do głuszenia zwierząt w niczym nie przypomina tych sprzed niemal trzech dekad. Współpraca wykwalifikowanych elektroników, informatyków, a także wieloletnie doświadczenie, własne technologie i projekty skutkują tym, że obecnie możemy pochwalić się zasilaczem STZ 6, który jest urządzeniem nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie, z wbudowanym rejestratorem parametrów głuszenia i kartą pamięci. Urządzenie przeznaczone jest nie tylko do uboju trzody, ale także drobiu, bydła, królików czy owiec. Obecnie zaopatrujemy w nasze produkty nie tylko zakłady mięsne w Polsce, ale i w Unii Europejskiej, Rosji, Kazachstanie i Gruzji. Urządzenie jest zgodne z Rozporządzeniem rady (WE) Nr1099/2009.

Ponad 25 lat doświadczenia

 

Przez tak długi okres czasu, sprawiliśmy że nasze produkty charakteryzują się trwałością, jakością, nowoczesnością oraz estetyką.

Certyfikat ISO 14001:2015

 

Zdajemy sobie sprawę z ograniczeń środowiskowych związanych z naszą działalnością i zobowiązujemy się do racjonalnego wykorzystywania zasobów naturalnych naszej planety.

Certyfikat ISO 9001:2015

 

System Zarządzania Jakością jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów.

Liczne wyróżnienia

 

Nasza firma zyskała uznanie środowiska dekarskiego, czego dowodem są liczne wyróżnienia oraz rekomendacje.

Aktualności

 
 • Aplikacja mobilna KOMA

  Aplikacja mobilna KOMA

  26 kwietnia 2020

  Szanowni Państwo,

  Dla wygody i komfortu pracy, serdecznie zachęcamy do bezpłatnego pobrania i zainstalowania aplikacji KOMA. Przejrzysta aplikacja sprawi, że wszystkie przydatne informacje dotyczące naszych urządzeń, dostępne będą na urządzeniach z systemem Android. Aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna. Dostępne są w niej funkcje pomagają zaoszczędzić czas i umożliwiają zdalną kontrolę nad parametrami urządzenia. 

  Główne zalety aplikacji KOMA :

  Read more →

 • LAUR BEZPIECZEŃSTWA 2019

  LAUR BEZPIECZEŃSTWA 2019

  8 grudnia 2019

  Nasza firma otrzymała LAUR BEZPIECZEŃSTWA za rok 2019. Jest to nagroda przyznawana za aktywną działalność w organizowaniu bezpiecznego i przyjaznego pracownikowi miejsca pracy.…

  Read more →

 • Certyfikat ISO 9001 i ISO 14001

  Certyfikat ISO 9001 i ISO 14001

  13 lipca 2018

  Uprzejmie informujemy, że nasz Zintegrowany System Zarządzania, opracowany na zgodność norm: ISO 9001:2015 i 14001:2015. Został poddany 03.07.2018r. audytowi ponownej certyfikacji na zgodność z aktualnymi na dzień audytu wymaganiami ww. norm w zakresie: Projektowanie, Produkcja, Sprzedaż i Serwis Urządzeń stosowanych w przetwórstwie mięsa oraz Palników i Osprzętu do układania pap termozgrzewalnych stosowanych w budownictwie. Nasze zobowiązanie do troski …

  Read more →